Výkup vozidiel

Výkup áut

Výkup áut je obchod, kde musí byť každý spokojný. Preto sme pri výkupe maximálne profesionálni a vieme dodržať slovo.

Ocenenie:

Ak máte auto na predaj,  zavolajte k nám na tel. číslo : 0948 48 48 44 a naša asistentka si vypýta základne technické údaje a výbavu vozidla. Do 15 tich minút vieme ponúknuť predbežnú cenu na priamy výkup. Táto cena je dôležitá pre obe strany, aby sme vedeli, v akých rozmedziach sa budeme pohybovať pri reálnom výkupe.  Následne prebehne fyzická obhliadka auta a testovacia jazda, u nás na bazáre, alebo vieme prísť aj k Vám. V prípade, ak je auto v poriadku a technický stav zodpovedá popisu, stanovíme presnú sumu za ktorú vieme auto okamžite vykúpiť. Ak je auto pekné a v dobrom technickom stave, predbežná cena je väčšinou rovnaká ako cena po fyzickej obhliadke.
Ste prvý majiteľ, máte auto zo Slovenska so servisnou knižkou? Sú to pre nás najzaujímavejšie autá a preto za ne zaplatíme viac.

Výkup:

Po dohodnutí ceny nasleduje výkup, ktorý trvá približne 20 minút aj s prevzatím vozidla. Autá vyplácame okamžite podpisom kúpnej zmluvy. Na základe nášho plnomocenstva vieme urobiť odhlásenie na dopravnom inšpektoráte maximálne do piatich pracovných dní od podpisu kúpnej zmluvy. Za auto preberáme plnú záruku za technický stav, stávame sa jeho vlastníkom a pri ďalšom predaji riešime všetky prípadne reklamácie my. V rámci Bratislavy Vás vieme odviesť. Pri výkupe u Vás si auto odvezieme na bazár. Vašou jedinou starosťou bude zrušenie zákonného poistenia. Existuje ešte dôvod prečo nepredať auto k nám?

Komisia:

Nedohodli sme sa na cene? Nechajte Vaše auto u nás v priestoroch autobazáru a predáme ho za Vašu cenu. Komisia je bezplatná, neplatíte stojné ani žiadne iné poplatky. Účtujeme si len províziu z predajnej ceny vozidla ak ho predáme.
Autá do 7000 eur – provízia 230 eur vrátane DPH
Autá 7000 až 10 000 eur – provízia 330 eur vrátane DPH
Autá 10 000 až 20 000 eur – provízia 550 eur vrátane DPH
Autá 20 000 eur a viac – 1100 eur vrátane DPH